SWR JIHLAVA, spol. s r.o.

Dělníci v kovárně, lisaři-kováři

Odeslat

Pracovní náplň
Náplň práce: kování a odstřihování zápustkových výkovků. Lehká manipulace s výkovky z oceli. Možnost zaučení lidí se zákl. vzděláním nebo bez praxe.
Volné místo dělníci v kovárně, lisaři-kováři pro lokalitu Jamné.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Dělníci v kovárně, lisaři-kováři

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Kraj Vysočina
Obor: Průmysl
Pozici nabízí: SWR JIHLAVA, spol. s r.o.
Ulice: 48
Město: Jamné
PSČ: 588 27

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Bc. Naďa Kourková
E-mail: Bc. Naďa Kourková
Telefon: +420 567 277 099

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: SWR JIHLAVA, spol. s r.o.