operátor V - velínář elektro

  • Lovosice

Pracovní místo ( operátor V - velínář elektro ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Lovochemie, a.s., největší výrobce průmyslových hnojiv v ČR a největší zaměstnavatel v regionu Lovosicka hledá kandidáta na pozici: Operátor V - velínář elektro.
Náplň práce:
- obsluha a manipulace na elektrovelínu podnikové elektrárny na napěťové úrovni 6 kV
- zajišťování a odjišťování kobek na napěťové úrovni 6 kV (vypisování příkazu B)
Požadujeme:
- vyučení nebo maturitní zkouška v oboru elektro nebo strojní
- zkouška z vyhlášky 50/1978 Sb. o odborné způsobilosti v elektrotechnice §6, §7
- technické myšlení
- schopnost učit se novým věcem
- organizační dovednosti
- manuální zručnost
- dobrý zdravotní stav
- ochota pracovat ve směnném provozu
Nabízíme:
- zázemí silné a stabilní společnosti
- motivující finanční ohodnocení
- možnost dalšího profesního a osobního rozvoje
- možnost odborného, jazykového nebo manažerského vzdělávání
- zajímavý balíček firemních benefitů (dovolená navíc, penzijní pojištění, podpora vzdělávání)
- závodní stravování

Své životopisy posílejte na petra.smidova@lovochemie.cz, odevzdejte osobně na personální oddělení nebo nás kontaktujte na tel.: 416 563787, 702197910 denně od 8:00-14:00 hod. (Petra Šmídová).
Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů a s jejich využitím pro účely hodnocení v rámci výběrového řízení v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb. v platném znění pro Českou republiku, o ochraně osobních údajů.
Volné místo operátor v - velínář elektro pro lokalitu Lovosice.