JIP východočeská, a.s. PRODAVAČ/KA - POKLADNÍ

PRODAVAČ/KA - POKLADNÍ

Odeslat

Pracovní náplň
komunikace a pozitivní přístup k lidem
sledování záruk, úklid na prodejně
základní znalost práce na PC
Po-Ne:07-20:00h,

možná domluva pracovat na krátký a dlouhý týden, nebo na ranní a odpolední směny

Prémie+osobní ohodnocení, zaměstnanecké nákupy za zvýhodněné ceny

kontakt: e-mailem, telefonicky od 8.00 do 16.00 hod.,
Volné místo prodavač/ka - pokladní pro lokalitu Jilemnice.

Požadavky
Práce s PC

Nabízíme
Nástup možný od: 08. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: PRODAVAČ/KA - POKLADNÍ

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Liberecký kraj
Obor: Chemie a potravinářství, Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: JIP východočeská, a.s.
Ulice: V Jilmu 229
Město: Jilemnice
PSČ: 514 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jonáková
E-mail: Jonáková
Telefon: +420 606 667 174

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: JIP východočeská, a.s.