FINANČNÍ ÚČETNÍ

  • Raspenava

Pracovní místo ( FINANČNÍ ÚČETNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
zadávání a účtování přijatých faktur v SAP
komunikace s dodavateli
spolupráce s kolegy z ostatních oddělení
spolupráce s hlavní účetní při účetní uzávěrce
zpracování běžné účetní agendy - pokladna, cestovní příkazy, upomínky, platební příkazy,...
Požadujeme:
SŠ nebo VŠ, výhodou ekonomický směr
NJ (pokročilost B1), AJ (pasivní) výhodou
dobrá znalost MS Office
vytrvalost v dotahování cílů, motivace dotahovat věci do konce
umění plánovat a stanovovat si priority
zodpovědnost, samostatnost a spolehlivost
Nabízíme:
zázemí a stabilitu nadnárodní společnosti
odborný a osobnostní rozvoj (odborné semináře, jazykové kurzy)
finanční ohodnocení odpovídající pracovnímu výkonu, znalostem a dovednostem
zaměstnanecké benefity - 13. + 14. plat, týden dovolené navíc, příspěvek na závodní stravování, penzijní připojištění, věrnostní, životní a svatební bonus
smlouva na hlavní pracovní poměr
pružná pracovní doba
Pozic je vhodná i pro absolventy
Volné místo finanční účetní pro lokalitu Raspenava.