Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

JUNIOR ÚDRŽBÁŘ VÝROBNÍ LINKY

Pracovní místo ( JUNIOR ÚDRŽBÁŘ VÝROBNÍ LINKY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
A11 z:21/2/2018 a:1/3/2018
Požadavky:
- zámečnická a elektro praxe výhodou, manuální zručnost
- znalost pneumatických, hydraulických systémů výhodou
- výhodou praxe ve svařování, příp. vyhl. 50/78 Sb. (§ 6 a výše), příp. průkaz VZV
- zodpovědnost, samostatnost, časová flexibilita
Náplň práce:
- ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Vedoucí mechanik provozní údržby Pracoviště: Brníčko č.p. 1032, Uničov. První kontakt je možný POUZE telefonicky nebo mailem. Volné místo vedoucí mechanik provozní údržby pro lokalitu Uničov.
MORAVSKÁ MODELÁRNA a.s. Uničov, Inzerováno včera

Elektromontér údržby Pracoviště: Řepčínská č.p. 35/86, Olomouc. Pracovní poměr na dobu určitou. Požadujeme: vyučení v oboru, vyhl. 50/78 Sb.§6 Nabízíme: stabilní zaměstnavatel, měsíční odměny, 1 týden dovolené navíc, stravenky. Pracovní doba 6:30 - 15:00 hod. Životopisy ...
ELPREMO, spol. s r.o. Olomouc, Inzerováno včera

Provozní zámečníci, údržbáři Pracoviště: Olomoucká č.p. 90, Vsisko - Velký Týnec. Nástup možný ihned. Požadavky: elektrotechnické vzdělání - vyhláška 50/78 Sb. §6 podmínkou; znalost VZT, MaR, výměníky, výtahy, atd. výhodou. Vhodné i pro absolventy, OZZ, OZP. Kontakt je možný ...
Special Service International, spol. s r.o. Velký Týnec, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit