CONCIÉRGE - služby klientům

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( CONCIÉRGE - služby klientům ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KONTAKT: HR@imperial-group.cz, telefonicky na tel: 603198024

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- zajištění a prodej kulturních a sportovních zážitků pro klienty
- zajištění a prodej výletů pro klienty, orientace v lokalitě
- doprovod klientů na propagační akce, prohlídky hotelů
- zajištění akcí organizovaných hotelem
- zajištění služeb autopůjčovny apod.

NABÍZÍME:
- zajímavé mzdové ohodnocení, placené zdravotní volno
- personální obědy za 15,- Kč
- příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv
- možnost dalšího vzdělávání
- zaměstnanecké benefity
- pracovní doba 8:00- 20:00

POŽADUJEME:
- středoškolské vzdělání s maturitou
- práce na PC - MS Office uživatelská činnost
- základní znalost RJ, NJ (AJ výhodou)
- příjemný vzhled a vystupování
- organizační schopnosti, komunikativnost,
- flexibilita, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, diskrétnost

Místo výkonu práce: Hotel Imperial
Volné místo conciérge - služby klientům pro lokalitu Karlovy Vary.