ZDRAVOTNICKÝ ASISTENT

  • Horažďovice

Pracovní místo ( ZDRAVOTNICKÝ ASISTENT ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PRAKTICKÉ SESTRY, CZ-ISCO 32560
POŽADUJEME: odbornou a zdravotní způsobilost, slušné jednání a komunikativnost, trestní bezúhonnost
Po skončení doby určité (1 rok) možnost prodloužení pracovního poměru
NABÍZÍME: dovolená 1 týden nad rámec zákona, příspěvek na penzijní či životní připojištění 800 Kč/měsíc, levné stravování - oběd za 29 Kč, možnost ubytování na ubytovně přímo v nemocnici aj.
KONTAKT: Petržilková Anna, tel.: 376 334 205 (po-pá 6 - 14:30 hod.), e-mailem
Volné místo zdravotnický asistent pro lokalitu Horažďovice.