OBSLUHA CNC STROJŮ

  • Klatovy

Pracovní místo ( OBSLUHA CNC STROJŮ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POŽADUJEME: SPŠ nebo SOU strojní, schopnost čtení technických výkresů, znalost třískového obrábění, základní znalost NC kódu, pečlivost, technické myšlení, spolehlivost
NÁPLŇ PRÁCE: obsluha a programování CNC strojů - CNC frézky, CNC soustruhy, seřízení stroje dle výkresové dokumentace, výroba přesných dílů v požadované kvalitě a množství, kontrola vyrobených dílů
NABÍZÍME: zázemí stabilní společnosti s více než 25-ti letou historií, zajímavou a tvořivou práci v mladém a přátelském kolektivu, moderně vybavené pracoviště, odpovídající platové ohodnocení
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: měsíční prémie, roční odměny, příspěvek na stravování, sick days
Nástup možný ihned nebo dle dohody
Dvousměnný provoz pondělí - pátek
Volné místo obsluha cnc strojů pro lokalitu Klatovy.