SNABYTEK COMPANY s.r.o.

DESIGNÉR/KA - BYTOVÝ ARCHITEKT

Odeslat

Pracovní náplň
Životopis posílejte na email: info@snabytek.com
Aktualizace: 10.10.2017
Volné místo designér/ka - bytový architekt pro lokalitu Hlučín.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 02. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: DESIGNÉR/KA - BYTOVÝ ARCHITEKT

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Média, reklama a grafika, Průmysl
Pozici nabízí: SNABYTEK COMPANY s.r.o.
Ulice: Mírové náměstí 29
Město: Hlučín
PSČ: 748 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Bc. Jan Miketa
E-mail: Bc. Jan Miketa
Telefon: +420 773 452 282

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: SNABYTEK COMPANY s.r.o.