HLAVNÍ ÚČETNÍ

  • Opava

Pracovní místo ( HLAVNÍ ÚČETNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KO: Chudybová Eva Ing., tel.: 553 692 123, e-mail: eva.chudybova@akzonobel.com.
Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání ekonomického zaměření, zkušenosti v oblasti účetnictví, předchozí praxe na obdobné pozici, praktickou znalost účetních a daňových předpisů, výborné komunikační dovednosti, analytické a strategické myšlení, schopnost stanovit si priority a přijímat rozhodnutí, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, pečlivost, znalost SAP, zkušenost s centry sdílených služeb výhodou
Nástup možný ihned, pracoviště Opava - Komárov.
Nabízíme: samostatnou, pestrou a perspektivní práce ve stabilní mezinárodní společnosti,
Náplň práce: Vedení účetnictví v souladu se zákonnými a firemními požadavky. Zpracování účetní závěrky. Metodické řízení účtování a navazujících procesů v souladu s platnou legislativou. Kontrola účtování všech účetních operací. Příprava pravidelných reportů (měsíční, čtvrtletní, roční), včetně rozvahy a výsledovky. Příprava daňových přiznání DPH, kontrolní hlášení, příprava přiznání k dani z příjmu právnických osob. Vytváření, aktualizace a administrace interních účetních směrnic. Komunikace s partnery, klienty a státními institucemi.
Volné místo hlavní účetní pro lokalitu Opava.