A B A U T O B O S S s.r.o.

Automechanik nákladních automobilů

Odeslat

Pracovní náplň
Nabízíme dlouhodobé perspektivní zaměstnání v autorizovaném autoservisu zn. TATRA. Požadujeme vyučení v oboru, praxi 3-5 let, ŘP sk. B,C. Životopisy zasílejte na e-mail: asistentka@abautoboss.cz.
Volné místo automechanik nákladních automobilů pro lokalitu Český Těšín.

Nabízíme
Nástup možný od: 15. 11. 2017
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Automechanik nákladních automobilů

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Automobilový průmysl
Pozici nabízí: A B A U T O B O S S s.r.o.
Ulice: Dukelská 2034
Město: Český Těšín
PSČ: 737 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Eva Šmítová
E-mail: Eva Šmítová
Telefon: +420 558 731 913

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: A B A U T O B O S S s.r.o.