Vedoucí údržby

  • Šluknov

Pracovní místo ( Vedoucí údržby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Plaston CR, s.r.o., Královská 1972, Šluknov
Kvalifikační požadavky:
SOU se zaměřením elektro (platné dle vyhlášky 50/78 Sb.) - výhodou
Praxe v oboru
Zkušenost s opravami a údržbou strojního zařízení ve výrobě
Znalost a orientace ve výkresové dokumentaci
Znalost hydraulických a pneumatických systémů
Znalost základů TPM
Řidičský průkaz - skupiny B
Průkaz na VZV - výhodou

Předpoklady uchazeče:
Aktivní přístup
Velká míra odpovědnosti
Týmový přístup - spolupráce při řešení problémů
Komunikativnost

Pracovní náplň:
Oprava a údržba hydraulických vstřikovacích strojů na plasty

Nabízené výhody:
služební telefon, sportovní klub, společenské akce, jazykové vzdělávání, příspěvky na PP či ŽP,…

Další informace:
Přihlášky k výběrovému řízení včetně profesního životopisu a dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání zasílejte na personální oddělení k rukám paní Ing. Zuzaně Dinhové.

Kontakt: e-mailem, telefonicky
Volné místo vedoucí údržby pro lokalitu Šluknov.