DIEMA s.r.o.

PRACOVNÍK/CE ÚDRŽBY - ZÁMEČNÍK

Odeslat

Pracovní náplň
A16 a:3/10/2017
Náplň práce:
- údržbážské práce výrobního zařízení firmy, pracovní doba 05:00 - 13:30 hod., práce v kolektivu, zaškolení, nástup možný ihned, dobrý zdravotní stav, dostupnost dopravy (autobus, vlak v místě, parkoviště).
Kontakt:
- telefonicky (PO-PÁ 08-12 hod.), e-mailem, osobně - (PO-PÁ 08-12 hod.).
Volné místo pracovník/ce údržby - zámečník pro lokalitu Frýdek-Místek.

Nabízíme
Nástup možný od: 03. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: PRACOVNÍK/CE ÚDRŽBY - ZÁMEČNÍK

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední odborné
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: DIEMA s.r.o.
Ulice: Na Poříčí 1198
Město: Frýdek-Místek
PSČ: 738 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Marek Šindler
E-mail: Marek Šindler
Telefon: +420 558 631 206,733 681 038

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: DIEMA s.r.o.