DOR - SPORT s.r.o.

ZÁMEČNÍK - SVÁŘEČ

Odeslat

Pracovní náplň
A16 a:7/8/2018
Práce na HPP, pracovní doba pondělí až pátek od 6:00 hod., případně od 7:00 hod.
Požadujeme:
- vyučení, základní svářečský kurz CO2 stačí, výroba sportovního nářadí a vybavení pro tělocvičny. Pracovní doba - dle dohody (i zkrácený úvazek), se zájmem o uvedený druh činnosti - firma si zaučí.
Vhodné i pro absolventy škol.
Osobní schůzku si domluvit telefonicky viz výše.
Volné místo zámečník - svářeč pro lokalitu Lučina.

Požadavky
Zkoušky svařování - CO2

Nabízíme
Nástup možný od: 30. 07. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: ZÁMEČNÍK - SVÁŘEČ

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: DOR - SPORT s.r.o.
Ulice: 370
Město: Lučina
PSČ: 739 39

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mohyla
Telefon: +420 777 812 819

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: DOR - SPORT s.r.o.