Vězeňská služba České republiky TECHNICKÝ PRACOVNÍK ZABEZPEČOVACÍCH A KOMUNIKAČNÍCH TECHNOLOGIÍ

TECHNICKÝ PRACOVNÍK ZABEZPEČOVACÍCH A KOMUNIKAČNÍCH TECHNOLOGIÍ

Odeslat

Pracovní náplň
- nutnost - vyhláška č. 50/178 Sb.,
- trestní bezúhonnost
- dobrý zdravotní stav
Zaměstnanecké výhody: podnikové stravování, Program FKSP (např. příspěvek na rekreaci, bezúročné půjčky,...)
HLÁSIT SE: Ilona Suchá tel.: 476 143 221, email: isucha@vez.bel.justice.cz, osobně na adrese Věznice Bělušice, Bělušice 66
Volné místo technický pracovník zabezpečovacích a komunikačních technologií pro lokalitu Bělušice.

Požadavky
Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb.

Nabízíme
Nástup možný od: 14. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: TECHNICKÝ PRACOVNÍK ZABEZPEČOVACÍCH A KOMUNIKAČNÍCH TECHNOLOGIÍ

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Telekomunikace
Pozici nabízí: Vězeňská služba České republiky
Ulice: 66
Město: Bělušice
PSČ: 434 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ilona Suchá
E-mail: Ilona Suchá
Telefon: +420 476 143 221

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Vězeňská služba České republiky