Pracovník/ce call centra - poradce

  • Šumperk

Pracovní místo ( Pracovník/ce call centra - poradce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jako pracovník/ce call centra budete v kontaktu se zákazníky našich renomovaných partnerů. Naučíte se komunikovat po telefonu, rozšíříte obzory a slibujeme, že se nebudete nudit.
Po celou dobu se o Vás bude starat tým školitelů, kteří odpoví na všechny Vaše otázky a dokonale Vás zaškolí na předmět hovorů.
Hledáme komunikativní a optimistické spolupracovníky a spolupracovnice. Požadavky: znalost základů práce na PC. Vhodné i pro absolventy nebo vitální důchodce. Přijďte rozšířit naše řady. Po zaškolení možnost volání z domova.
Nabízíme fixní složku mzdy 13.400,- Kč (100,- Kč/hod. u DPČ) + následné bonusy (průměrný výdělek 23.000,- Kč). Můžete počítat s fyzicky nenáročnou prací na PP i DPČ, flexibilní docházkou dle Vašich možností, stravenkami (kde, Vy nic nedoplácíte), možností karierního růstu. Kontakt: e-mailem.
Volné místo pracovník/ce call centra - poradce pro lokalitu Šumperk.