Řidič MKD - VNITRO + SK

  • Šumperk

Pracovní místo ( Řidič MKD - VNITRO + SK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Osobní kontakt. Požadavky: základní vzdělání (vyučen v oboru automechanik - výhodou). Platné doklady - řidičský průkaz sk. C, E, profesní průkaz, potřebné dokumenty pomůžeme vyřídit a případně uchazeče zaškolíme. Čistý rejstřík trestů. Dobrý zdravotní stav, časová flexibilita, pozitivní přístup k práci. Pracovní doba PO-PÁ, víkendy volné. Cesty převážně ČR a SK, velmi zřídka Polsko nebo Rakousko.
V případě zájmů a za předpokladu splnění výše uvedených požadavků zasílejte žádosti s uvedením dané pozice a své životopisy na uvedený e-mail. Osobní kontakt na pracovišti PO nebo PÁ 8:00 -11:00 hod. Zájemci splňující požadavky budou telefonicky, případně elektronickou formou osloveni.
Volné místo řidič mkd - vnitro + sk pro lokalitu Šumperk.