K@P CZ s.r.o.

Cukrář-cukrářka

Odeslat

Pracovní náplň
Informace podá pan Vít Kůrka na tel. 702 477 457, e-mail: cukrarna.podzamkem@seznam.cz
Volné místo cukrář-cukrářka pro lokalitu Vimperk.

Nabízíme
Nástup možný od: 06. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Cukrář-cukrářka

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední odborné
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Gastronomie, cestovní ruch
Pozici nabízí: K@P CZ s.r.o.
Ulice: Pivovarská 120
Město: Vimperk
PSČ: 385 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Vítězslav Kůrka
E-mail: Ing. Vítězslav Kůrka
Telefon: +420 702 477 457

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: K@P CZ s.r.o.