Prodavač-prodavačka

Pracovní místo ( Prodavač-prodavačka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Informace podá pan Vít Kůrka na tel. 702 477 457, Cukrárna.podzamkematseznam.cz
Volné místo prodavač-prodavačka pro lokalitu Vimperk.

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství
Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

prodavač/ka potravinářského zboží typu MASNA/UZENINY/Zástupce vedoucí Náplň práce: prodej masa a uzenin (příjem, příprava, skladování), inventury; odpovědnost za pokladnu, čistotu na prodejně a dodržování předepsaných standardů Požadujeme: samostatnost, zodpovědnost, časovou flexibilitu, ochotu učit se; praxe v ...
RABBIT Trhový Štěpánov a.s. Jindřichův Hradec, Inzerováno včera

PRODAVAČ/KA NA ČERPACÍ STANICI - 2sm. provoz vyučení, nebo praxe prodavačky Volné místo prodavač/ka na čerpací stanici - 2sm. provoz pro lokalitu Týn nad Vltavou.
AUTOSERVIS NOVOTNÝ spol. s r.o. Týn nad Vltavou, Inzerováno včera

PRODAVAČ/KA V KNIHKUPECTVÍ aktivní přístup k práci, orientace v literatuře, spolehlivost, pečlivost, pracovní doba od 9:00 do 20:00, celodenní směny, víkendy cca 1x za 14 dní plat od 16000 Kč Volné místo prodavač/ka v knihkupectví pro lokalitu České Budějovice.
Pavel Dobrovský - BETA s.r.o. České Budějovice, Inzerováno včera