ELEKTROMECHANIK

  • Liberec

Pracovní místo ( ELEKTROMECHANIK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- provádění údržeb na strojních zařízeních
- diagnostikování a odstraňování závad na strojních zařízeních
- provádění zápisů o údržbách v elektronickém evidenčním systému
- instalace nových strojních zařízení
- účast na školeních
Požadavky:
- SOU, vyučen obor elektromechanik, nebo příbuzný obor, podmínkou vyhláška 50, minimálně §6
- praxe v oboru podmínkou, min. 2 roky, zaměření na opravy strojů a zařízení - provozní údržby
- nutná znalost elektro-mechaniky, pneumatiky
- výhodou znalost údržby CNC strojů
- znalost NJ nebo AJ výhodou
- oprávnění k obsluze VZV výhodou
- základní znalost
- fyzická zdatnost, samostatnost, spolehlivost, pracovitost
Nástupní hrubá mzda 32 000 Kč (včetně příplatků) podle vzdělání a zkušeností v oboru.
Hrubá mzda po zaučení 35 000 Kč (včetně příplatků) podle vzdělání a zkušeností v oboru.
Volné místo elektromechanik pro lokalitu Liberec.