DLAŽDIČ

Pracovní místo ( DLAŽDIČ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
*KO: Rajt Štěpán, tel: 608 712 871, email: stepan.rajtatseznam.cz.
100 Kč/hod., (jinak dle skutečně položených m2 dlažby).
Vzdělání nerozhoduje, důležitá je praxe v oboru, samostatnost, pracovitost.
Ranní směny (dle domluvy včetně sobot).
Volné místo dlaždič pro lokalitu Opava.

Mohly by Vás zajímat obory:

Stavebnictví a reality
Výroba, provoz a řemesla
Průmysl

Další volná místa

Uklízeč/ka (práce na DPČ, případně DPP) Uklízeč/ka (práce na DPČ, případně DPP) MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Na dlážděnce č.p. 732/50, Troja, 182 00 Praha 82 PRVNÍ KONTAKT e-mailem na adr.: krizova@skolkylabut.cz - prosím, zašlete životopis UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE A POŽADAVKY: Výpomoc s obědy, ...
Mateřská škola Trojská labuť s.r.o. Praha, Inzerováno před 2 dny

Uklízeč/ka Místo výkonu práce: Hlavní třída 153/64, 353 01 Mariánské Lázně. Nástup možný od 1.8.2018 nebo dle dohody. Platové ohodnocení: 2. platová třída, platový tarif určen dle zákona č. 262/2006 Sb. a Nařízení vlády č. 564/2006 Sb., základní plat 14.820,- ...
Krajské ředitelství policie Karlovarského kraje Mariánské Lázně, Inzerováno před 3 dny