OBSLUHA STROJŮ A MONTÁŽ - OPERÁTOR

  • Písek

Pracovní místo ( OBSLUHA STROJŮ A MONTÁŽ - OPERÁTOR ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- pracoviště Písek - Vrcovická
Plnění úkolů na základě existujících postupů a pracovních směrnic
- Kontinuální zásobování vstřikovacích strojů materiálem
- Příprava balícího materiálu
- Třídění a balení hotových dílů na základě zakázky
- Označení balících jednotek
- Úklid pracoviště, udržování čistoty a pořádku na výrobní ploše
- Práce dle požadavku nadřízeného spojené zejména s pořádkem a čistotou
- Dohled nad výrobou, kontrola zajištění kvality
- Dohled nad stroji
- Optická kontrola hotových dílů
- Provádění dalších prací stanovených nadřízeným
- Obsluha strojů při poloautomatické výrobě
- Příprava vkládacích dílů
- Založení dílů do stroje a vyndání hotových dílů
- Provádění kontroly
- Zajištění bezpečnosti práce
- Dodržování předpisů bezpečnosti práce
- Zajištění pořádku, čistoty a volných cest

Požadavky: vzdělání Střední odborné s výučním listem / Základní vzdělání
- vzhledem k charakteru práce je pracovní místo vhodnější pro muže (občasné zvedání těžších břemen)
Pracovní doba: 3 směny

NABÍZÍME: perspektivu dynamicky se rozvíjející nadnárodní společnosti; zázemí stabilní rodinné firmy; možnost dalšího profesního růstu, vzdělávání a seberealizace; odpovídající finanční ohodnocení (nástupní mzda 16.500,- Kč); širokou škálu zaměstnaneckých benefitů - závodní stravování, pět dnů dovolené nad rámec zákoníku práce, příspěvek na dopravu, stravování, ŽP nebo PF

KONTAKT: osobně v sídle firmy od 7.30 do 16.00 hod.; telefonicky - Věra Svobodová - 382 201 050, Filip Viták - 736 760 341; emailem - vera.svobodova@f-plast.com, filip.vitak@f-plast.com
Volné místo obsluha strojů a