Zemědělské družstvo Strmilov

provozní technik ŽV

Odeslat

Pracovní náplň
min. vyučení s maturitou - zemědělské učiliště, SŠ, VŠ se zemědělským zaměřením; znalost práce na PC; ŘP skup. B;
pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení; pracovní doba 7:00-15:30 hod. + služby;
Volné místo provozní technik žv pro lokalitu Strmilov.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 04. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: provozní technik ŽV

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Administrativa a organizace, Vzdělávání, výuka a školství
Pozici nabízí: Zemědělské družstvo Strmilov
Ulice: Popelínská 127
Město: Strmilov
PSČ: 378 53

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Milada Kalenská
E-mail: Milada Kalenská
Telefon: +420 725 741 592

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Zemědělské družstvo Strmilov