lékař/ka na gynekologicko porodnické oddělení

Pracovní místo ( lékař/ka na gynekologicko porodnické oddělení ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Správní rada Městské nemocnice v Litoměřicích přijme do pracovního poměru lékaře / lékařku na oddělení gynekologie a porodnictví.
Požadujeme: Způsobilost k výkonu povolání lékaře dle zákona č. 95/2004 Sb. o lékařských zdravotnických povoláních a členství v ČLK.
Písemné žádosti ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství
Farmacie a zdravotnictví
Věda a výzkum
Výroba, provoz a řemesla