Poradce pro výživu

  • Jablonec nad Nisou

Pracovní místo ( Poradce pro výživu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky
znalosti v oboru zdraví a dietologie (licence: poradce ve výživě, Nutriční specialista apod., popřípadě zdravotní škola)
výborné komunikační schopnosti, zájem o práci s lidmi
uživatelskou znalost práce na PC
aktivitu, samostatnost, iniciativnost, loajálnost
Nabízíme:
práci pro stabilnní a dynamicky se rozvíjející společnost
zajištěnou klientelu
asistentku
zaškolení a kontinuální vzdělávání v oboru (zdarma)
odpovídající ohodnocení (fixní plat + bonusový systém na základě dosažených výsledků)
zaměstnanecké slevy
Pracovní náplň:
poradeství v oblasti zdraví, dietologie a výživy pro zaištěnou klientelu
zpracování individuálních výživových plánů
doporučování a prodej potravinových doplňků
dlouhodobé vedení klientů

Hlásit se pouze na email.
Volné místo poradce pro výživu pro lokalitu Jablonec nad Nisou.