Personální specialista - Unhošť

  • Kladno

Pracovní místo ( Personální specialista - Unhošť ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro výrobní společnost kolem 250 zaměstnanců hledáme do týmu personálního odd. zkušenou/zkušeného specialistu.

Do její/jeho agendy patří:
Nábor, vedení pohovoru, školení, firemní odměňování, spolupráce s externími dodavateli BOZP, personálními agenturami, závodním lékařem, dodavateli firemního pracovního oblečení ochranných pomůcek.
Připravuje a kontroluje docházky zaměstnanců jako podklad pro zpracování mezd, spolupracuje se mzdovou účetní
Spravuje personální dokumenty zaměstnanců včetně expatů (cizinců ve firmě)
Zajišťuje agendu pro návštěvy společnosti ze zahraničí
Zajišťuje agendu GA dle požadavků společnosti, jednání s dodavateli stravování, úklidu, telefonů, ostrahy apod.
Podílí se na interních auditech dle ISO 90001, ISO TS 16949

Požadavky:
SŠ/VŠ, aktivní AJ, MS Office – velmi dobře, ŘP B
Organizační a komunikační dovednosti
administrativní pečlivost a maximální diskrétnost při práci s osobními daty
praxe v personálním oddělení nutná

Nabízíme:
Pracovní smlouvu na dobu neurčitou, dlouhodobou perspektivu
Odpovídající ohodnocení a mix firemních benefitů
Přátelský kolektiv
Lokalita mezi Kladnem a Prahou

Kontakt: hana.simova@maintec.net 731 526 297
Volné místo personální specialista - unhošť pro lokalitu Kladno.