DISPONENT/-KA MEZINÁRODNÍ KAMIONOVÉ DOPRAVY

  • Hořice

Pracovní místo ( DISPONENT/-KA MEZINÁRODNÍ KAMIONOVÉ DOPRAVY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

DISPONENT/-KA MEZINÁRODNÍ KAMIONOVÉ DOPRAVY - pracoviště Hořice.
Životopis + motivační dopis zašlete na e-mail: renata.hajkova@speditrans.cz.
Požadujeme komunikační schopnosti, obchodního ducha, odolnost vůči stresu, časovou flexibilitu, spolehlivost, týmového ducha. Podmínkou je znalost min. jednoho světového jazyka na komunikační úrovni.
Nabízíme zajímavou a nestereotypní pracovní náplň, pozici v dynamicky se rozvíjející české dopravní firmě, možnost růstu, finanční odměny podle výsledků práce (nástupní plat 20.000,- Kč, po zkušební době mzda dle růstu a schopností zaměstnance bez horní hranice).
Vhodné i pro absolventy, zkušenosti v oblasti dopravy nejsou podmínkou, datum nástupu dohodou.
Volné místo disponent/-ka mezinárodní kamionové dopravy pro lokalitu Hořice.