POMOCNÁ SÍLA V KUCHYNI

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( POMOCNÁ SÍLA V KUCHYNI ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KONTAKT: telefonicky 353206405, e-mailem HR@imperial-group.cz či osobně - úterý 10-11 hod, čtvrtek 14-15 hod

POMOCNÍ SÍLA V KUCHYNI

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- obsluha kuchyňských zařízení (myčky, sporáky atd.)
- úklid a desinfekce prostor kuchyní a skladů
- mytí kuchyňského zařízení
- pomocné práce při přípravě pokrmů
- likvidace odpadu a obalového materiálu

NABÍZÍME:
- mzdu odpovídající pracovnímu nasazení
- přátelský kolektiv,
- příjemné, čisté a moderní pracovní prostředí,
- zaměstnanecké benefity
Pracovní doba: 4:30-17:30, 6:00-19:00, 7:00-20:00, 9:00-21:00, 10:00-22:00

POŽADUJEME:
- zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství,
- trestní bezúhonnost,
- fyzická zdatnost, dobrý zdravotní stav,
- pracovitost a spolehlivost, příjemný vzhled a vystupování, čistota
Volné místo pomocná síla v kuchyni pro lokalitu Karlovy Vary.