Zástupce/kyně vedoucí prodejny

  • Sokolov

Pracovní místo ( Zástupce/kyně vedoucí prodejny ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ZKRÁCENÝ PRACOVNÍ ÚVAZEK nebo DPP

Způsob kontaktu uchazeče:
- e-mailem zaslat životopis na hr-dcz@deichmann.com
- osobně Prodejna Deichmann, M. Majerové 2242, Sokolov

Kontaktní osoba: Lucie Svánovská 543 420 205, 775 860 965

Upřesňující informace:
- nabízíme práci Zástupce/kyně na zkrácený pracovní úvazek 20 hodin týdně s možností
navýšení až do výše 40 hodin týdně.
- nástup možný ihned nebo dle dohody.

Pracovní náplň:
- práce se zbožím (od bot až po kabelky)
- úzký kontakt se zákazníky (rád/a jim aktivně poradíte)
- účast na poradách a školeních, kde se rozebírají znalosti o jednotlivých produktech

Požadavky:
- komunikace se zákazníky a vstřícný přístup k nim
- zkušenost s prodejem a obsluhou zákazníků je výhodou
- časová flexibilita (nevadí vám směny ani o víkendu)
- chuť stále se učit něco nového o našich produktech
- spolehlivost a rozhodnost (dokážete se rozhodnout, i když vás tlačí čas)

Zaměstnanecké výhody:
o Při nejnižším úvazku 20 hod./týden 8.300,- Kč + provize z obratu/při úvazku 40 hod./týden 16.600,- Kč + provize z obratu (veškeré informace k výšce úvazků a platovým podmínkám budou přesně upřesněny na pohovoru)
o 13 platů a smlouvu na dobu neurčitou
o 5 týdnů dovolené
o Provize z obratu
o Zaměstnanecké slevy a bonusový program
o Vstupní a návazná školení
o Možnost se v práci realizovat a kariérně růst
o Příjemné pracovní prostředí s rodinnou atmosférou (přesto se zázemím velké a stabilní společnosti)

Pracovní doba: dle domluvy

Místo výkonu práce: DEICHMANN-OBUV s.r.o. - Sokolov, Marie Majerové č.p. 2242
Volné místo zástupce/kyně