Sanatorium Astoria a.s.

MASÉR/KA PRO ZDRAVOTNICKÉ ZAŘÍZENÍ

Odeslat

Pracovní náplň
Kontakt: s životopisem na adrese zaměstnavatele, životopis e-mailem: hrm@astoria-spa.cz
Pracovní doba: 6.30 - 15.00 hod
Pro absolventy SZŠ obor masér s maturitou, masér pro zdravotnická zařízení, samostatnost, spolehlivost, praxe v lázeňském provozu výhodou, znalost RJ,NJ výhodou, 5 týdnů dovolené, stravování zajištěno.
Volné místo masér/ka pro zdravotnické zařízení pro lokalitu Karlovy Vary.

Nabízíme
Nástup možný od: 07. 12. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: MASÉR/KA PRO ZDRAVOTNICKÉ ZAŘÍZENÍ

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Karlovarský kraj
Obor: Farmacie a zdravotnictví
Pozici nabízí: Sanatorium Astoria a.s.
Ulice: Vřídelní 92
Město: Karlovy Vary
PSČ: 360 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Pekárková
E-mail: Pekárková
Telefon: +420 353 335 107,724 968 867

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Sanatorium Astoria a.s.