Energetici

  • Cheb

Pracovní místo ( Energetici ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné prodloužení. Nástup možný ihned. Pracovní úvazek 37,5 hod/týdně. Vhodné i pro absolventy. Pracovní doba: Po-Pá 7:00-15:00 h. Požadujeme: min. středoškolské vzdělání obor elektro (VŠ vzdělání výhodou), oprávnění dle § 7 vyhlášky č. 50/1978 Sb., příp. § 8 a) nebo b), praxe 3 roky na obdobné pozici (pozice energetici výhodou), praxe při zajíšťování revizí vyhrazených zařízení (zejména plynových a elektrických), dobrá znalost energetické legislativy a energetického zákona, řidičský průkaz sk. B, znalost práce na PC (především Word a Excel), časová flexibilita, spolehlivost, samostatnost a zodpovědný přístup. Výhodou: znalost zákona o zadávání veřejných zakázek, znalost zákona o znečišťování ovzduší, znalost stavebního zákona, znalost legislativy týkající se obnovitelných zdrojů, rámcová znalost topologie počítačových sítí a systémů řízení, PCL a MaR. Nabízíme: různorodá a zajímavá práce ve stabilní společnosti, atraktivní finanční ohodnocení, nadstandardní zaměstnanecké benefity, 25 dní dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění, služební telefon. Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem (domluvit si termín a místo osobní schůzky).
Volné místo energetici pro lokalitu Cheb.