dispečer/ka MKD

Pracovní místo ( dispečer/ka MKD ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadujeme praxi v oboru silniční doprava, znalost alespoň jednoho z cizího jazyka (Aj, Nj, It)
KONTAKT: Krásová Barbora, tel.: 606616976, e-mail: bara.krasovaatkptransport.cz
Volné místo dispečer/ka mkd pro lokalitu Přešťovice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Doprava a logistika

Další volná místa

OBSLUHA RADIO-DISPEČINKU Přijmeme osobu s ID 1 - 3 stupně na zkrácený úvazek 20 hodin týdně obsluhu radio dispečinku - asistentku jednatele. Nekuřácké pracoviště. Provoz je na směny. Plat 10 000Kč Kontaktní osoba : Brodec, tel: 602 417 300 Volné místo obsluha ...
TAXI - Budějovice s.r.o. České Budějovice, Inzerováno včera

řidič/ka nákladního automobilu - MEZINÁRODNÍ DOPRAVA (sólo) Z důvodu rozšíření našeho pracovního týmu přijmeme zaměstnance na pružnou pracovní dobu. Pracovní náplň: přeprava zboží po Evropě dle zadání dispečera, zodpovědnost za svěřený vůz a zboží. Očekáváme: min. střední odborné vzdělání (vyučení), ...
Maurice Ward Logistics, s.r.o. Štěnovice, Inzerováno před 4 dny

ŘIDIČ C + E - volné víkendy, rozvozy po ČB Česká společnost, působící více než 20 let na českém trhu, hledá nového člena týmu na pozici řidiče vnitrostátní kamionové dopravy. Jedná se o rozvozy po Českých Budějovicích. Pracovní doba od 7:00 do 15:30 - Co Vám můžeme nabídnout? - příjemný ...
CORAX spol. s r.o. Lišov, Inzerováno před 4 dny