dispečer/ka MKD

Pracovní místo ( dispečer/ka MKD ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadujeme praxi v oboru silniční doprava, znalost alespoň jednoho z cizího jazyka (Aj, Nj, It)
KONTAKT: Krásová Barbora, tel.: 606616976, e-mail: bara.krasovaatkptransport.cz
Volné místo dispečer/ka mkd pro lokalitu Přešťovice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Doprava a logistika

Další volná místa

dispečer nákladní dopravy Praxe v oboru, časová flexibilita, samostatnost, práce s PC, základní znalost AJ nebo NJ výhodou, Práce v malém kolektivu, jistota a zázemí stabilní dopravní společnosti, e-mailem zaslat životopis Volné místo dispečer nákladní dopravy pro lokalitu ...
PROFATRANS s. r. o. Veselí nad Lužnicí, Inzerováno před 5 dny

Dispečer výroby, administrativní pracovník Dispečer výroby, administrativní pracovník - vzdělání středoškolské, technického směru. Náplň práce: příprava zakázek do výroby, administrativní činnost. Pracoviště Velešín. Pracovní poměr na dobu určitou - záskok za mateřskou dovolenou s možností ...
NAVEL, spol. s r.o. Velešín, Inzerováno před 6 dny

OBSLUHA RADIO-DISPEČINKU Přijmeme osobu s ID 1 - 3 stupně na zkrácený úvazek 20 hodin týdně se znalostí základů účetnictví a obsluhu radio dispečinku. Nekuřácké pracoviště. Provoz je na směny. Plat 10 000Kč Volné místo obsluha radio-dispečinku pro lokalitu České ...
TAXI - Budějovice s.r.o. České Budějovice, Inzerováno před 7 dny