Vladimír Cepl

Strojník / jeřábník

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště: Leštinka + celá ČR.
Práce možná i jako brigáda (přes sezónu)!
Požadavky: praxe v oboru.
Kontakt: telefonicky denně od 8:00-15:00 hod. nebo e-mailem.
Volné místo strojník / jeřábník pro lokalitu Leštinka.

Požadavky
Jiné - průkaz strojník/jeřábník

Nabízíme
Nástup možný od: 02. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Strojník / jeřábník

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Pardubický kraj
Obor: Doprava a logistika, Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Vladimír Cepl
Ulice: 34
Město: Leštinka
PSČ: 539 73

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ilona Pavlasová
E-mail: Ilona Pavlasová
Telefon: +420 469 350 433

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Vladimír Cepl