Hilti ČR spol. s r.o.

finanční ředitel

Odeslat

Pracovní náplň
Profil:
Vysokoškolské vzdělání 2. stupně (ekonomického směru, výhodou MBA)
Dobré odborné znalosti a manažerské zkušenosti nejméně 3-5 let s prokázanou zkušeností s podnikovými financemi
Velmi dobré analytické schopnosti
Excelentní porozumění B2B (výhodou oblast stavebnictví)
Zkušenost s vedením zaměstnanců (min. 5 let)
Ideální kombinace IQ a EQ
Min. 7 let zkušeností na pozici Senior Finance Expert
Znalost IFRS
Mezinárodní mobilita (ochota přestěhovat se do 2 let do zahraničí)
Angličtina (plynulá), Ruština (plynulá)

Náplň práce:
Stanovení hospodářského plánu organizace ve spolupráci s ostatními členy vedení společnosti.
Stanovení strategie, politiky a postupů, včetně kalkulací, daní, majetku a finančního rozpočtu společnosti.
Analýza finančních ukazovatelů společnosti.
Poskytování finanční analýzy a doporučení pro rozhodnutí managementu.
Řízení finančního oddělení se zodpovědností za celý sub-region Střední a Východní Evropa
Volné místo finanční ředitel pro lokalitu Průhonice.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 06. 2017
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: finanční ředitel

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Administrativa a organizace, Ekonomika a finance, Management, Personalistika, lidské zdroje, Bankovnictví a pojišťovnictví
Pozici nabízí: Hilti ČR spol. s r.o.
Ulice: Uhříněveská 734
Město: Průhonice
PSČ: 252 43

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Denisa Černá
E-mail: Denisa Černá
Telefon: +420 724 893 168

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Hilti ČR spol. s r.o.