PEAL a.s.

Prodavačka

Odeslat

Pracovní náplň
Do prodejny Don Pealo na Novodvorské v OC Plaza přijmeme zaměstnance na HPP. Směny krátký dlouhý týden, dva víkendy. Požadujeme: bezúhonnost, příjemné vystupování, flexibilitu. Nabízíme: stabilní zaměstnání, mzdu až 18 000 Kč, stravenky 80 Kč, zaměstnanecké slevy. Posílejte mailem životopis. Budete pozváni k výběrovému řízení.
Volné místo prodavačka pro lokalitu Praha.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 05. 2017
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Prodavačka

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední odborné
Lokalita: Praha
Obor: Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: PEAL a.s.
Město: Praha

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Pavel Dostál
E-mail: dostal@peal.cz
Telefon: +420 725 978 641

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: PEAL a.s.