BUZULUK a.s.

SPECIALISTA/KA V OBLASTI KVALITY A CERTIFIKACE SYSTÉMU ŘÍZENÍ (ISO)

Odeslat

Pracovní náplň
SPECIALISTA/KA V OBLASTI KVALITY A CERTIFIKACE SYSTÉMU ŘÍZENÍ (ISO) - Místo výkonu práce: Komárov. Nástup možný ihned. Požadavky: VŠ nejlépe strojního zaměření, praxe v oboru minimálně 5 let, znalost AJ, znalost MS Office, znalost systému řízení jakosti dle norem ISO, znalost statistických metod a procesního řízení společnosti, auditorská činnost (výhodou), znalost metrologie, ŘP sk. B. Nabízíme: dobré platové a pracovní podmínky, osobní rozvoj, vzdělání a jazykové kurzy. Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění, věrnostní odměny. Kontakt: osobně, e-mailem, telefonicky.
Volné místo specialista/ka v oblasti kvality a certifikace systému řízení (iso) pro lokalitu Komárov.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: SPECIALISTA/KA V OBLASTI KVALITY A CERTIFIKACE SYSTÉMU ŘÍZENÍ (ISO)

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Administrativa a organizace, Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: BUZULUK a.s.
Ulice: Buzulucká 108
Město: Komárov
PSČ: 267 62

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Dlouhý, Bínová
E-mail: Dlouhý, Bínová
Telefon: +420 311 575 217,311 575 520

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: BUZULUK a.s.