VEDOUCÍ VÝVOJOVÝ/-Á PRACOVNÍK/-ICE V GUMÁRENSKÝCH SMĚSÍ

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( VEDOUCÍ VÝVOJOVÝ/-Á PRACOVNÍK/-ICE V GUMÁRENSKÝCH SMĚSÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu určitou, po zapracování na doba neurčitá, nástup dohodou, místo výkonu práce Hradec Králové
- Požadavky: vzdělání VŠ chemického směru se zaměřením na organickou chemii nebo gumárenství, komunikativní znalost AJ, praxe v chem. oboru min 5 let, zkušenost s řízením lidí, samostatnost, komunikativnost, flexibilita, analytické myšlení, touha vzdělávat se a získávat nové informace v oboru
- Nabízíme: 5 týdnů dovolené, příspěvek na závodní stravování
- V případě zájmu své životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: rubena.personal@trelleborg.com (pí. Ing. Peremská)
Volné místo vedoucí vývojový/-á pracovník/-ice v gumárenských směsí pro lokalitu Hradec Králové.