ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB Specialista/ka na podnikatelská rizika

Specialista/ka na podnikatelská rizika

Odeslat

Pracovní náplň
Jedná se o pozici Specialista/ka na podnikatelská rizika stávajících klientů. Místo výkonu práce: Obrněné brigády 33, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Pružná pracovní doba. Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem.
Volné místo specialista/ka na podnikatelská rizika pro lokalitu Cheb.

Nabízíme
Nástup možný od: 18. 04. 2018
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Specialista/ka na podnikatelská rizika

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Lokalita: Karlovarský kraj
Obor: Ekonomika a finance, Bankovnictví a pojišťovnictví
Pozici nabízí: ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB
Ulice: Obrněné brigády 552
Město: Cheb
PSČ: 350 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Gabriela Lukas Khollová
E-mail: gabriela.khollova@obchod.csobpoj.cz
Telefon: +420 606 080 743

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ČSOB Pojišťovna, a.s., člen holdingu ČSOB