Nový Radhošť, s.r.o.

Šéfkuchař/ka

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Rübezahl Marienbad Luxury Historical Castle, Mariánské Lázně 591, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Požadujeme: vzdělání a praxe v oboru hotelnictví, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, schopnost vést kolektiv, znalost NJ, popř. AJ (další jazyky výhodou). Nabízíme: bonusy, další možný růst mzdového ohodnocení (praxe, jazyky, vzdělání). Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat 10:00-18:00 h) anebo e-mailem.
Volné místo šéfkuchař/ka pro lokalitu Mariánské Lázně.

Požadavky
Němčina Aktivní - znalost NJ

Nabízíme
Nástup možný od: 28. 08. 2017
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Šéfkuchař/ka

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Karlovarský kraj
Obor: Ekonomika a finance, Audit, daně, účetnictví
Pozici nabízí: Nový Radhošť, s.r.o.
Ulice: 591
Město: Mariánské Lázně
PSČ: 353 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ludmila Olochová
E-mail: Ludmila Olochová
Telefon: +420 355 549 990,723 378 501

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Nový Radhošť, s.r.o.