Pomocný/ná pekař/ka

Pracovní místo ( Pomocný/ná pekař/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Výstupní 1644, Krásné Březno, 400 07 Ústí nad Labem.
Požadujeme: vyučení není podmínkou vyučení v oboru, je možnost zapracování na pracovišti.
Nabízíme: mzdu 15 000,- Kč.
Kontakt: v případě zájmu na tel. čísle 723939588.
Volné místo pomocný/ná pekař/ka pro lokalitu Ústí nad ...

Další volná místa

Pekař/ka Pracovní doba Po - Pá 4:30 - 12:30 hodin V případě zájmu volat na tel. č. 603 262 008 p. Batelka Volné místo pekař/ka pro lokalitu Teplice.
APLICA s.r.o. Teplice, Inzerováno včera

Obchodní referent/ka Obchodní referent zajišťuje: Dílčí odborné práce na úseku obchodní agendy firmy. Připravuje podklady pro obchodní jednání, pro uzavírání smluv, pro vymáhání pohledávek. Zajišťuje realizaci zakázek včetně jejich evidence, analýzy trhu, obchodní ...
JIZERSKÉ PEKÁRNY, spol. s r.o. Česká Lípa, Inzerováno před 3 dny

pracovník sociálních služeb Místo výkonu práce: Třebenice, Lovosice Vyžadujeme flexibilitu, empatii, organizační schopnosti, toleranci pro změnu, náročné na chůzi - terénní práce. Znalost práce s lidmi se zdravotním handicapem - mentálním postižením vítána. Do 18ti měsíců ...
Centrum sociální pomoci Litoměřice, příspěvková organizace Lovosice, Inzerováno před 3 dny