Pomocný/ná pekař/ka

Pracovní místo ( Pomocný/ná pekař/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Výstupní 1644, Krásné Březno, 400 07 Ústí nad Labem.
Požadujeme: vyučení není podmínkou vyučení v oboru, je možnost zapracování na pracovišti.
Nabízíme: mzdu 15 000,- Kč.
Kontakt: v případě zájmu na tel. čísle 723939588.
Volné místo pomocný/ná pekař/ka pro lokalitu Ústí nad ...

Další volná místa

Dělník v pekařské výrobě Popis práce: výroba pekařských výrobků, obsluha strojů. Praxe v potravinářství výhodou. Pracovní doba: R - 6:14:30, O/N - 17:00 - 1:30 hod. První kontakt telefonicky, emaile či osobně od 9:00 - 13:00 hod. Volné místo dělník v pekařské výrobě pro ...
JIZERSKÉ PEKÁRNY, spol. s r.o. Česká Lípa, Inzerováno před 2 dny

Pomocná síla do kuchyně D Směnnost - krátký/ dlouhý týden Vhodné i pro absolventy. Zaměstnanecké výhody - možnost stravování, doplatek na dopravu. V případě zájmu nám zašlete životopis, nebo nás předem kontaktujte telefonicky. S doporučenkou se hlašte PO - PÁ 11.30 - ...
David Pekárek Dubí, Inzerováno před 3 dny

Pekař/ka indického chleba Hledáme pekaře indického chleba v Tandori peci. Praxe podmínkou. Volné místo pekař/ka indického chleba pro lokalitu Kladno.
Lahore Eastern Food s.r.o. Kladno, Inzerováno před 3 dny