Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Montážní dělníci

Pracovní místo ( Montážní dělníci ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadavky: vzdělání nerozhoduje, předchozí zkušenosti ve výrobě výhodou, ale ne podmínkou-zaučení, schopnost pracovat v týmu i jednotlivě
Popis práce: PP na dobu určitou 1 rok, nástup možný ihned, vhodné i pro absolventy, jednoduchá práce na montážní lince, základní kontrola kvality, základní ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Řidič - skladník POŽADAVKY: ŘP skupiny B, C, oprávnění VZV výhodou NABÍZÍME: stravenky KONTAKT: e-mailem Volné místo řidič - skladník pro lokalitu Jaroměřice.
STAVEBNINY STUPKA s. r. o. Jaroměřice, Inzerováno před 2 dny

Řidič - skladník POŽADAVKY: ŘP skupiny B, C+E, oprávnění VZV výhodou NABÍZÍME: stravenky KONTAKT: e-mailem Volné místo řidič - skladník pro lokalitu Svitavy.
STAVEBNINY STUPKA s. r. o. Svitavy, Inzerováno před 2 dny

Prodejce - skladník POŽADAVKY: ŘP sk. B, oprávnění VZV výhodou NABÍZÍME: stravenky KONTAKT: e-mailem Volné místo prodejce - skladník pro lokalitu Svitavy.
STAVEBNINY STUPKA s. r. o. Svitavy, Inzerováno před 2 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit