Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Montážní dělníci

Pracovní místo ( Montážní dělníci ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadavky: vzdělání nerozhoduje, předchozí zkušenosti ve výrobě výhodou, ale ne podmínkou-zaučení, schopnost pracovat v týmu i jednotlivě
Popis práce: PP na dobu určitou 1 rok, nástup možný ihned, vhodné i pro absolventy, jednoduchá práce na montážní lince, základní kontrola kvality, základní ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Lékař/ka - kardiolog Zaměstnavatel nabízí: stravování; penzijní připojištění Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - Ing. Pavla Vozáková: - zasláním životopisu (CV) na e-mail: p.vozakova@ltnb.cz; - telefonicky (v pracovní dny) na číslo +420 581 686 293; - osobně na ...
Lázně Teplice nad Bečvou a.s. Teplice nad Bečvou, Inzerováno včera

Kuchaři jídel vietnamské kuchyně Požadavky: specializace na vietnamskou kuchyň Náplň práce: příprava vietnamských pokrmů Volné místo kuchaři jídel vietnamské kuchyně pro lokalitu Zlín.
Ogar catering s.r.o. Zlín, Inzerováno včera

Řidič/ka MKD (mezinárodní kamionové dopravy) Nástup možný IHNED. K hrubé měsíční mzdě bude připočítáno stravné. Požadujeme: - řidičský průkaz sk. C+E; výhodou průkaz ADR sk. 4.1,4.2, 4.3, 6.1, 9 Nabízíme: - příspěvek na penzijní připojištění; připojištění léčebných výloh v ...
Bothe-Schnitzius CZ, spol. s r.o. Přerov, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit