ÚČETNÍ - VEDENÍ KOMPLETNÍHO UČETNICTVÍ FIRMY

Pracovní místo ( ÚČETNÍ - VEDENÍ KOMPLETNÍHO UČETNICTVÍ FIRMY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
- samostatnost, flexibilita, praxe vedení účetnictví ve firmě
- nástup: květen, červen 2017
Volné místo účetní - vedení kompletního učetnictví firmy pro lokalitu Nové Syrovice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Ekonomika a finance
Audit, daně, účetnictví

Další volná místa

SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ nebo HLAVNÍ ÚČETNÍ * vedení finančního účetnictví společnosti* vedení malého týmu účetních (hlavní účetní)* zpracování a vedení daňové agendy* zpracování finančních výkazů* řízení a koordinace činnosti ve svěřeném oddělení
Grafton Recruitment s.r.o. Drásov, Plný úvazek, Inzerováno včera

všeobecná účetní Požadujeme: - SŠ ekonomického směru - praxe 2 roky na podobné pozici - základní znalost legislativy ČR v oblasti účetnictví a daní - základní ovládání MS Office (Word, Excel) Nabízíme: - práci na HPP v moderní a stabilní společnosti - různé ...
SaZ s.r.o. Sázava, Inzerováno před 2 dny

vedoucí prodejny Způsob prvního kontaktu zájemce: e-mailem Zodpovědnost za chod prodejny, zkušenosti s prodejem a účetním systémem, smysl pro systém a pořádek. Znalost práce na PC. AJ výhodou. Poznámka k volnému místu: Náplň práce: kontakt s dodavateli a zákazníky, ...
Marouk, s.r.o. Brno, Inzerováno před 3 dny