Tiskař

  • Střížovice

Pracovní místo ( Tiskař ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Mezinárodní skupina Tecnocap se sídlem v Itálii působí v oboru výroby obalových materiálů pro potravinářský průmysl. Pro výrobní závod ve Střížovicích hledáme vhodné uchazeče na pozici Tiskař
Požadavky:
vzdělání základní + praktická škola; platný řidičský průkaz
Popis práce:
odpovědnost za chod tiskařské linky; seřízení tiskařské soupravy; sledování odstínu barev a jeho rovnoměrnosti
Nabízíme:
13. plat; týden dovolené navíc (celkem 5 týdnů); závodní stravování
Máte-li zájem o uvedenou pozici, zašlete Váš životopis k rukám ing. Lukáše Chládka, na adresu: l.chladek@tecnocapclosures.com. Připojte prosím Váš souhlas se zpracováním osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb.
Pokud Vás nebudeme kontaktovat do 14 dnů, dali jsme přednost jiným uchazečům.
Volné místo tiskař pro lokalitu Střížovice.