Vedoucí odboru komunálních služeb a dopravy Městského úřadu Prachatice

  • Prachatice

Pracovní místo ( Vedoucí odboru komunálních služeb a dopravy Městského úřadu Prachatice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

K základní složce platu může být přiznán osobní příplatek (nejdříve po skončení tříměsíční zkušební doby). Dále je k základní složce platu přiznán příplatek za vedení v souladu s § 124 zákoníku práce (2. stupeň řízení).

Předpoklady pro vznik pracovního poměru: dle § 4 zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků, ve znění pozdějších předpisů

Vzdělání: ekonomického nebo technického směru, eventuálně právnického směru

Další požadavky: manažerské schopnosti, praxe ve vedoucí pozici a ve veřejné správě výhodou, praxe a znalost problematiky v oblasti komunálních služeb, silničního hospodářství a dopravně správních agend výhodou, ZOZ z oblasti silničního hospodářství nebo dopravně správních agend výhodou, znalost právních předpisů souvisejících s výkonem funkce (oblast dopravně správních agend, silničního hospodářství, ekonomická a pracovněprávní oblast, zákon o obcích a další související právní předpisy), prezentační schopnosti, komunikační a organizační schopnosti, orientace v oblasti dotační politiky, dobrá znalost práce na PC (zejména MS Office), řidičský průkaz sk. B (bližší informace na http://www.prachatice.eu/)

Termín podání přihlášky: Doručení žádostí včetně příloh na podatelnu Městského úřadu Prachatice nejpozději dne 12.05.2017 do 12:00 hodin.

Obálku označte Výběrové řízení - vedoucí odboru komunálních služeb a dopravy. Přihlášky doručené po výše uvedeném termínu nebudou akceptovány, platí též pro doručování poštovní přepravou.

Předpokládaný termín nástupu: červenec-srpen 2017