HYUNDAI LXM motors s.r.o.

Automechanici

Odeslat

Pracovní náplň
z: 25.4.2017 a: 3.10.2017 Požadujeme: vyučen v oboru automechanik s praxí min. 3 roky v oboru; znalost automobilové technologie; spolehlivost a odpovídající pracovní nasazení; pečlivost a zodpovědnost za odvedenou práci; pozitivní přístup ke svěřeným úkolům; uživatelská znalost práce na PC; řidičský průkaz: C,
Nabízíme: zázemí ekonomicky silné a stabilní společnosti; stálé zaměstnání a pravidelný příjem; odpovídající finanční ohodnocení závislé od výkonů pracovníka; moderně vybavené pracoviště; pravidelná odborná školení, přístup k nejnovějším informacím z oboru; nástup dle dohody
Výhody: příspěvek na pohonné hmoty
Kontakt: Zuzana Pončíková, telefonicky v době od 07:00 do 16:00 hodin na č.: 604 191 929, písemně na e-mail: zuzana.poncikova@hyundailxm.cz
Volné místo automechanici pro lokalitu Nový Jičín.

Požadavky
Práce s PC, Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C

Nabízíme
Nástup možný od: 10. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Automechanici

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Automobilový průmysl
Pozici nabízí: HYUNDAI LXM motors s.r.o.
Ulice: Revoluční 2108
Město: Nový Jičín
PSČ: 741 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Pončíková Zuzana
E-mail: Pončíková Zuzana
Telefon: +420 604 191 929

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: HYUNDAI LXM motors s.r.o.