Pepi Gril, s.r.o.

Prodavačka do stánku s občerstvením v Blansku

Odeslat

Pracovní náplň
- Obsluha prodejny občerstvení.
- Jedná se o obsluhu prodejního stánku s občerstvením u OD Kaufland Blansko.
- Nutný zdravotní průkaz
Volné místo prodavačka do stánku s občerstvením v blansku pro lokalitu Blansko.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2017
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Prodavačka do stánku s občerstvením v Blansku

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Gastronomie, cestovní ruch
Pozici nabízí: Pepi Gril, s.r.o.
Ulice: Na Řadech 2347
Město: Blansko
PSČ: 678 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Lenka Hrouzová
E-mail: Lenka Hrouzová
Telefon: +420 608 314 618

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Pepi Gril, s.r.o.