S.O.K. stavební, s.r.o.

IZOLATÉR

Odeslat

Pracovní náplň
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
- vyučen v oboru
- praxe v oboru
- ochotu cestovat
- ochotu a zájem pracovat

Co Vám můžeme nabídnout:
- zázemí prosperující společnosti
- jistotu trvalého zaměstnání
- odpovídající finanční ohodnocení
- 5 týdnů dovolené
Volné místo izolatér pro lokalitu Střítež.

Nabízíme
Nástup možný od: 19. 09. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: IZOLATÉR

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Kraj Vysočina
Obor: Elektrotechnika a technika, Stavebnictví a reality
Pozici nabízí: S.O.K. stavební, s.r.o.
Ulice: Hrotovická-Průmyslová Zóna 162
Město: Střítež
PSČ: 674 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Jaroslav Tylčer
E-mail: Ing. Jaroslav Tylčer
Telefon: +420 568 838 830

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: S.O.K. stavební, s.r.o.