Spa manager/ vedoucí balneo provozu

  • Mariánské Lázně

Pracovní místo ( Spa manager/ vedoucí balneo provozu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Spa Manager je zodpovědný za celkový chod hotelového Spa Centra a Wellnes & Beauty Centra. Vede a motivuje podřízené svého střediska, plánuje směny a dohlíží nad dodržováním standardů firmy a kvality nabízených služeb. Zodpovídá za dosažení plánovaných tržeb.
Hledáme podnikavého/podnikavou a iniciativního/iniciativní pracovníka/pracovnici se smyslem pro odpovědnost a organizačním talentem. Odolného/odolnou vůči stresu, časově flexibilního/flexibilní, který/která je zběhlý/zběhlá ve vedení, motivování a hodnocení svého týmu.

POŽADUJEME

SŠ/VŠ vzdělání nejlépe v oboru, zdravotnictví, lázeňství
praxe na obdobné pozici min. 2 roky
velmi příjemné vystupování, empatie a proklientský přístup
časová flexibilita
pečlivý a zodpovědný přístup k práci, proaktivní přístup k plnění úkolů
profesionální přístup, organizační schopnosti
schopnost vést, řídit a motivovat tým
loajalitu ke společnosti
dobré interpersonální dovednosti
znalost NJ, AJ na úrovni B a vyšší
dobrou uživatelskou znalost IT + orientace v rezervačních systémech

NABÍZÍME

motivující finanční ohodnocení
možnost seberealizace, samostatnou práci
dotované ubytování
zázemí a stabilita moderního a dobře fungujícího čtyřhvězdičkového hotelu se zavedenou klientelou
zaměstnanecký benefitní program (strava zdarma, vánoční příspěvek, motivační odměny)
zaměstnanecký benefitní program Zdraví a Relax
semináře, workshopy atd.)
Volné místo spa manager/ vedoucí balneo provozu pro lokalitu Mariánské Lázně.