VÝVOJOVÝ/-Á TECHNOLOG/-ŽKA

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( VÝVOJOVÝ/-Á TECHNOLOG/-ŽKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu určitou po zapracování doba neurčitá; termín nástupu dohodou; místo výkonu práce Hradec Králové
- Náplň práce: vývoj výrobků a technologií, provádění technologických zkoušek, řešení technických problémů, podpora a komunikace v rámci zkoušení nových výrobků, zpracování technologické dokumentace, optimalizace procesu
- Požadujeme: vzdělání SŠ/VŠ technického směru, nejlépe strojní, schopnost technického myšlení a interpretace, uživatelská znalost MS Office, znalost AJ nebo NJ, ŘP sk. B, výborné komunikační schopnosti, schopnost týmové práce
- Nabízíme: 5 týdnů dovolené, příspěvek na závodní stravování
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
- V případě zájmu své životopisy zasílejte e-mailem na adresu: rubena.personal@trelleborg.com (pí. Ing. Peremská)
Volné místo vývojový/-á technolog/-žka pro lokalitu Hradec Králové.