MANIPULAČNÍ DĚLNÍK/-ICE

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( MANIPULAČNÍ DĚLNÍK/-ICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu určitou - po zapracování doba neurčitá, nástup od 1. 6. 2017, jednosměnný provoz
- Náplň práce: úprava zeleně a ostaní pomocné práce v areálu sídla společnosti
- Požadujeme: spolehlivost, ŘP sk. B + oprávnění na řízení motorového vozíku (VZV)
- Nabízíme: stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr, 5 týdnů dovolené, příspěvek na závodní stravování a další benefity
- Prosíme o zaslání životopisu na e-mail: miroslava.kucerova@trelleborg.com
Volné místo manipulační dělník/-ice pro lokalitu Hradec Králové.